З ЛЮБОВ'Ю ДО РІДНОГО МІСТА

                                    З ЛЮБОВ'Ю ДО РІДНОГО МІСТА..

     У вересні   День міста святкує наш рідний  ДНІПРО, де мешкають мужні і  незламні, сильні і гостинні, талановиті та красиві люди. День міста – це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто вчився, хто приїхав колись і залишився назавжди. За  страшні дні війни дніпряни стали ще міцнішими, ще згуртованішими, ще ріднішими один одному, а вимушені переселенці стали вважати наше місто своїм другим  домом.

        Дніпровський Будинок мистецтв готується до Дня міста. 8 вересня о 16.30 ми плануємо відкрити виставку робіт МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ «УРБАНІСТИЧНІ ОБРИСИ ДНІПРА».В цей нелегкий для нашої країни час ми віримо, що наш Дніпро  буде і надалі розквітати! На виставці  представлені живописні і графічні роботи молодих художників, колишніх студентів Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури (всього 40 робіт). Це їх бачення нашого прекрасного мегаполісу, урбаністичні погляди на місто, 40 відтінків і емоцій на полотні. Всі  роботи створені  до початку війни  і присвячені авторами нашому чудовому могутньому місту.

      Особливістю виставки є те, що всі автори вчилися на спеціальності  «Дизайн», куди завжди величезний конкурс абітурієнтів, бо у студентів розвивають і живописно-художнє, і проєктне мислення. Представлені роботи відмітають хибний погляд багатьох про те, що дизайнери не володіють живописом і не малюють. Автори - молоді митці  є справжніми  патріотами. Із любові до Дніпра народилась ідея зобразити місто з позиції не живописця, а дизайнера.  Наставниками молодих були викладачі вищої категорії, методисти, відомі  художники-ілюстратори та дизайнери, члени Спілки дизайнерів України, лауреати міжнародних конкурсів з ілюстрації Лана і Володимир Королєвські та методист,  викладач вищої категорії  коледжу Олена Капустяк. 

    Нехай невпинно зростає та процвітає наше рідне місто! Нехай у кожного в серці воно займає особливе місце і буде  сповнене радісними подіями, спогадами, спільною перемогою!

    ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ  НАШУ ЦІКАВУ ВИСТАВКУ!