Атеїстам присвячується. Свято вічного творіння життя. Невичерпна природа клітини

Вчені у всьому світі наводять докази, що жива клітина не могла утворитися випадковим чином. Справжнім потрясінням для науки став виступ відомого професора філософії Ентоні Флю. Під тиском незаперечних фактів вчений визнав, що атеїзм - це велика помилка.

***
Вчений, якому було вже за 80 років, довгі роки був одним із стовпів наукового атеїзму. Довгі десятиліття Флю видавав книги та читав лекції, побудовані на тезі про те, що Бога немає.
Проте з 2004 року ціла серія наукових відкриттів змусила великого вченого атеїста змінити свої погляди. Флю публічно заявив, що помилявся і Всесвіт не міг виникнути сам собою — він, очевидно, був створений кимось могутнішим, ніж ми можемо собі уявити.

Клетки днк человека под микроскопом | Премиум Фото

Флю, як і інші вчені-атеїсти був переконаний, що колись на початку часів з мертвої матерії з'явилася перша жива матерія. "Сьогодні неможливо собі уявити побудову атеїстичної теорії виникнення життя та появи першого організму репродукування", - каже Флю.
Вчений заявляє, що сучасні дані про будову молекули ДНК незаперечно свідчать, що вона не виникла сама по собі, а є чиєюсь розробкою. Генетичний код і буквально енциклопедичні обсяги інформації, які зберігає молекула, спростовують можливість сліпого Збігу.

Біологічне дослідження ДНК показало, що для виникнення життя потрібне воістину неймовірне поєднання безлічі різних факторів, а це, безсумнівно, призводить до висновку про участь у всьому цьому того, хто здатний творити.
Існуючі факти переконали мене в абсурдності теорії, яка стверджує, що перший живий організм стався з неживої матерії, а потім шляхом еволюції перетворився на створення надзвичайної складності. бачиться мені блюзнірською ... - стверджує Флю
Флю тут не самотній. З ним згоден британський біолог Френсіс Крик, який один з перших описав спіральну структуру молекули ДНК:

Premium Photo | Concept of the evolution of human dna in the distant future  view under the microscope blue helix background closeup generative ai

 

У світлі знань, які доступні нам сьогодні, єдиний висновок, до якого може прийти неупереджено мисляча людина - це визнання того факту, що життя є результатом якогось чудового творіння, а інакше, як можна пояснити напрочуд точну взаємодію величезної кількості факторів, необхідних для зародження життя та його розвитку…
Американський біохімік Майкл Бехе, так само згоден із колегами:
За останні 50 років біохіміки розкрили безліч важливих таємниць людської клітини. Десятки тисяч людей присвятили своє життя лабораторним дослідженням, щоб розкрити ці секрети. Але всі зусилля, витрачені вивчення живого організму, ясно дали один результат: " творіння "


National Geographic
Яцек Завалков 

(взято зі сторінки Олег Лебединський в Фейсбуці)