С реактивной скоростью в .. прошлое. Экспресс обнаружен, но никому не нужен

Реактивний поїзд залишається одним з найбільш божевільних винаходів в історії людства. Один з таких прикладів - реактивний поїзд, розроблений у Радянському Союзі, який відразу після випробувань став на вічний якір. 

 

У ХХ столітті з величезною швидкістю відбувався розвиток технологічних винаходів. Від літака до Інтернету - ніколи ще стільки творінь, які змінюють суспільство, не реалізовувалися з такою шаленою швидкістю, інформує Ukr.Media.

Саме ця швидкість і сприяла тому, що деякі проекти так і залишилися нереалізованими і буквально вкрилися пилом.

Один з таких прикладів - реактивний поїзд, розроблений у Радянському Союзі. Хоча його повністю робочий прототип був виготовлений і пройшов випробовування, вражаючий швидкісний поїзд так і не з'явився.

Тепер ця реліквія технологічної історії розкрита, і вона абсолютно захоплююча.

Побудований Радянським Союзом у 1970-ті роки «реактивний поїзд» є одним з найбільш дивних винаходів, придуманих протягом ХХ століття під час холодної війни.

 

 

Здатний розвивати швидкість до 255 кілометрів на годину, поїзд приводився в рух величезними реактивними двигунами, закріпленими на даху.

 

 

Тим не менш він ніколи не вийшов із стадії дослідного зразка. А це означало, що він так ніколи і не возив пасажирів.

 

 

Аналогічний поїзд був створений в Нью-Йорку в 1966 році. Він міг розвивати швидкість 295 кілометрів на годину, але теж був приречений на забуття.

 

 

Два величезних двигуна на даху поїзда, ймовірно, не дуже вдала ідея, але дуже здорово те, що вони пішли на це.

Джерело UKR.MEDIA