"Посадите Марченко, хто буде воювати?" - активісти жорстко звернулися до прокурорів

Вчора, 28 листопада, у приміщенні Київського апеляційного суду активісти жорстко відреагували на рішення судді залишити під вартою генерал-майора Збройних сил України Дмитра Марченка, якого звинувачують у закупівлі неякісних бронежилетів.

 ***

 

Так, зустрівши у коридорі суду прокурорів, один з активістів нагадав прокурорам, чим може закінчитись справа Марченка, передає кореспондент "Прямого".

"Ви шиєте розкрадання 100 мільйонів гривень. Ви розумієте, що з вами буде, якщо ви його засудите? Ви відробляєте...Трубі замовили і пішла розборка. Ви торпеди. Ви реалізатори, ваші морди сидять, ваша горда постава тут від якої очі на лоба лізуть. До рішення суду мені кричали, що я провокатор, а тепер тебе хочуть розірвати. Тому що сподівались на законність, але законності тут немає в цих кімнатах", - заявив один з активістів.

 

 
Прокурори ніяк не реагували на закиди активістів і намагались, не дочекавшись ліфту, втікти від них через сходи.

"Ви судите героя. Його бере на поруки начальник патрульної поліції, що означає, що Марченко людина бездоганної честі Це не моя буде проблема і не ваша. Ви приведете Україну до хаосу, якщо будете судити таких людей. Марченко бездоганний офіцер. Кадровий офіцер армії, який зробив щоб не крали сотні мільйонів гривень. Ви бачите, хто там стоїть начальник патрульної поліції. Каже беру на поруки. Ви якщо його посадите, то Труба звалить, ви не звалите, це буде особиста образа солдата. Армія, ЗСУ, Збройні сили України вас будуть розглядати, як ворогів української державності. Посадите Марченка, хто буде воювати", - продовжив один з активістів. 

Нагадаємо, вчора, 28 листопада, Апеляційний суд Києва залишив в СІЗО генерал-майора Збройних сил України Дмитра Марченка. Проте судді судді зменшили йому заставу з 76 до 20 мільйонів гривень.

СПРАВА МАРЧЕНКА: У ЗВИЧАЙНИХ УМОВАХ БРОНЕЖИЛЕТИ НЕ ПРОБИВАЮТЬСЯ КУЛЯМИ - ДОСЛІДЖЕННЯ

Народний депутат "Європейської Солідарності" Софія Федина переконана, що справа проти генерала Дмитра Марченка має ознаки політичної розправи.

Джерело  "ПРЯМИЙ"