Загравати з народом в недоторканність...Той, хто багато накрав, ховається за кордоном, а не в парламенті

Про це народний депутат України Сергій Тарута заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради. Набагато важливіша професійність новообраних депутатів, щоб парламент знову не загруз у популізмі.

***

Ті, хто багато накрав, як Гонтарєва і Вовк, переховуються в інших країнах, а не в парламенті.

Про це народний депутат України Сергій Тарута заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради. 

У пана Тарути поцікавилися, чи деяким його колегам треба хвилюватися після того, як був проголосований закон про зняття депутатської недоторканності. Народний депутат відповів, що ні, бо у суспільстві склалася неточна картина того, що в парламент ідуть тільки для того, щоб ховатися за недоторканністю.

«Я не думаю, що тут хтось приходить за депутатською недоторканністю. Ховатися можна в іншому місці, спокійно виїжджати в іншу країну, як роблять ті, хто багато накрав, як Гонтарєва і Вовк. Вони поїхали і не тільки вони», – зазначив політик.

 

 

 Зокрема, за його словами, для країни набагато важливіша професійність новообраних депутатів, щоб парламент знову не загруз у популізмі, що він робив всі роки своєї діяльності.

«Політичні партії зазвичай хочуть загравати з народом. І це, на жаль, упродовж 28 років приводить до того, що ми руйнуємо країну. І зараз ми не бачимо дискусії в цьому парламенті, яку країну будуємо», – прокоментував Тарута.

Нагадаємо, закон про зняття депутатської недоторканності набуде чинності з 1 січня 2020 року.

Джерело   Zik.ua/news