"Без України сім'я ЄС неповна – попереду історична можливість" - прем'єрка Литви

Глава литовського уряду Інгріда Шимоніте у 10-ту річницю початку Революції гідності наголосила на тому, що без України сім’я ЄС є неповною, а тому її чекає попереду історична можливість.

***

Глава литовського уряду Інгріда Шимоніте у 10-ту річницю початку Революції гідності наголосила на тому, що без України сім’я ЄС є неповною.

Про це Шимоніте написала у своєму Twitter (Х), пише "Європейська правда".

Очільниця уряду Литви підкреслила, що 10 років тому з прапорами ЄС в руках українці вийшли на вулиці, щоб захистити свою демократію та гідність. 

"Ані кровопролиття на Майдані, ані війна з Росією не змінили їхнього європейського вибору. Попереду лежить історична можливість – без України сім'я ЄС не є повною", – зауважила Шимоніте, наголошуючи на історичній важливості майбутнього вступу України до ЄС.

 

Президент Володимир Зеленський у зверненні до Дня гідності та свободи запевнив, що зусилля України на шляху до ЄС мають неодмінно завершитися повноправним членством і зірка України має засяяти на прапорі ЄС.

 

У Києві на Алеї сміливості відкрили табличку з ім'ям прем'єрки Литви  Шимоніте

 

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок у річницю початку Євромайдану заявила, що українці та ЄС разом ідуть до Європи шляхом, який Україна обрала 10 років тому.

Джерело   "Європейська правда"