Як відрізнити "гриби-поганки" від справжніх? Українська поліція прочісує ліси та виловлює окупантів (відео)

На звільнених територіях Харківської області й досі знаходять російських окупантів. Деякі загарбники відстали від своїх однополчан і намагаються ховатися в лісах, але успішна пошукова робота поліції не залишає їм шанса.

 ***

Про це розповів перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін. За його словами, російських військових, що загубилися, знаходять мало не щодня.

Через голод окупанти виходять у населені пункти, де їх затримують співробітники МВС. Так вдається поповнювати обмінний фонд.

Єнін наголосив, що Україна суворо дотримується вимог Женевських конвенцій.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні у Міністерстві внутрішніх справ розповіли про успіхи Збройних сил України на Херсонщині. У цій області наші захисники звільнили від російських окупантів уже понад 50 населених пунктів області.

Водночас ввечері 4 жовтня президент Володимир Зеленський уточнив, що за останній тиждень українська армія звільнила від російського псевдореферендуму вже десятки населених пунктів. Зокрема, на Херсонщині вже звільнено Любимівку, Хрещенівку, Золоту Балку, Біляївку, Українку, Велику та Малу Олександрівку та Давидів Брід. І наші воїни не зупиняються, вони продовжують нищити ворога.

 

Джерело  "Обозреватель"