Велетня переплутали з карликом? Експертиза щодо Антоненко свідчить, що він значно вище підозрюваного

Захист Антоненка надав нові докази непричетності підозрюваного до вбивства Шеремета (відео). Адвокати навели дані експертизи, за результатами якої Андрій Антоненко значно вищий за людину, яка зафіксована на відео перед закладанням вибухівки під машину журналіста Павла Шеремета напередодні смертельного вибуху.

***
Підозрюваний в убивстві Павла Шеремета музикант і військовий Андрій Антоненко залишиться за ґратами в рамках досудового слідства принаймні до 8 лютого — апеляційний суд 10 січня не змінив запобіжного заходу, обраного Антоненку судом першої інстанції.

Під час судового засідання захист Антоненка надав нові докази непричетності підозрюваного до вбивства Шеремета.

Читайте також: Слідство заявило про розкриття вбивства Павла Шеремета і назвало підозрюваних: повна версія брифінгу (Відео)

Так, адвокати наводили дані експертизи, за результатами якої Андрій Антоненко значно вищий за людину, яка зафіксована на відео перед закладанням вибухівки під машину журналіста Павла Шеремета напередодні смертельного вибуху.

 У справі підозрюваних в убивстві Шеремета з’являються нові подробиці: адвокати заявляють про алібі (Відео)

Крім того, на відео, яке слідство вважає основним доказом у справі, підозрюваний кульгає, тоді як Антоненко тоді не кульгав.

Оприлюднені результати експертизи боєприпаса, знайденого в підозрюваного у вбивстві Шеремета (Документ)

Суд не взяв до уваги ці аргументи адвокатів, а також прагнення двох десятків людей взяти Антоненка на поруки. Натомість суддя дослухалась до аргументів прокурора і суд вирішив залишити Андрія Антоненка під арештом.

Таке рішення суду присутні у залі зустріли вигуками «Ганьба».

У справі Антоненка суд задовольнив вимоги адвокатів (Відео)

Більше подробиць про засідання апеляційного суду у справі Андрія Антоненка — у сюжеті 5 каналу

Джерело  7days-ua.com/news