Свято 30 тріччя Незалежності України: авіаційний парад і марш військових на Хрещатику (відео)

У День Незалежності України, 24 серпня, на центральній вулиці столиці відбувся масштабний святковий парад Збройних сил України, що символізував силу нашої незалежності. Журналіст ASPI news був присутнім на події та підготував відеорепортаж.

***

Урочистості з нагоди Дня незалежності у столиці розпочалися з промови президента Володимира Зеленського, який заявив, що йдеться про 30 років з відновлення української державності. Потім розпочався сам військовий парад.

 

 

Хрещатиком пройшли піші колони різноманітних родів військ, органів внутрішніх справ, курсанти військових закладів освіти. Над Хрещатиком пролетіли бойові літаки та гелікоптери, а після цього вулицею проїхали колони військової техніки та найновіші озброєння українських збройних сил. Завершився парад прольотом бойових літаків із сигнальними ракетами та димами кольору державного прапора України.

последние новости в Украине останні новини в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні

Так, по вулиці Хрещатик пройшла піша, повітряна і механізована колона. Крім того, повідомлялося, що в параді братимуть участь близько 5 тисяч військових, понад 50 літальних апаратів і 400 одиниць зброї та техніки.

Нагадаємо, на Площі Конституції перед будівлею Верховної Ради 20 серпня відбулося урочисте відкриття стенду з Прапором Незалежності України. Журналіст агентства ASPI news відвідав захід та розкаже, як пройшла святкова подія.

 Источник  Aspi.com.ua/news