Лідер Китаю прибув в епіцентр поширення коронавірусу. Спалах епідеміїї спав, чи то сміливість?

Голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін 10 березня прибув до епіцентру поширення коронавірусу - в місто Ухань для інспекції.Він зустрінеться з лікарями, військовими, поліцейськими, добровольцями, пацієнтами та звичайними жителями

***

Про це повідомляє Центральне телебачення Китаю.

Як стало відомо, лідер республіки ознайомиться з прийнятими в місті заходами по боротьбі з новим коронавірусом.

Лідер Китаю має намір зустрітися з "широким колом медиків, що працюють на передовій лінії боротьби з інфекцією, військовослужбовцями китайської армії, працівниками сфери громадської безпеки, кадровими працівниками низової ланки, добровольцями і хворими, населенням".

Також Сі Цзіньпін під час свого візиту в Ухань поговорить з лікарями, соціальними працівниками, військовими, поліцейськими, добровольцями, пацієнтами та звичайними жителями.

Активісти боротьби з епідемією натхнені візитом лідера країни і кажуть: "Ми переможемо!"Спалах нового типу коронавірусу стався в Ухані в грудні 2019 року. Потім випадки зараження зафіксували в усіх регіонах КНР, а також в Японії, Таїланді, США, Франції, Італії, Росії, Ірані, Єгипті та інших країнах.

До слова, у Китаї столітній чоловік поборов коронавірус. 8 березня у Польщі повідомили про два нових випадки інфікування коронавірусом у країні.

Також в Італії кількість жертв в результаті інфікування коронавірусом в неділю зросла на 133 особи.

Нагадаємо, президентка Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що аналіз на коронавірус, який вона зробила після поїздки в США, дав негативний результат.

Зазначимо, що в Україну приїде місія Всесвітьої організації охорони здоров’я через коронавірус.

Нагадаємо, ввечері 7 березня стало відомо, що у Чернівцях у шести з семи госпіталізованих з підозрою на коронавірус Covid-19 тести показали негативний результат.

 

Джерело   Glavcom.ua