Людяність перемогла людожерство - історичне рішення Конгреса США

Людожери з росії більш ніж півроку робили все, щоб затримати, а ще краще - зупинити військову допомогу Україні з боку США, сподіваючись, що тьма переможе світло. На щастя в Конгресі виявилася більшість справжніх людей, які підтримали мир, демократію та справедливість, за які мужньо бореться проти агресора Украіна.

***

Нарешті сталося! Прийнято рішення, без якого Україна, що стікала кров'ю від щоденного бомбардування та ракетних ударів, втрачала сили у боротьби з людожерським кремлівським режимом и фашистською ордою.

Холодный мир. Внешняя политика Кремля как инструмент сохранения власти —  Новая газета

 

Палата представників США – нижня палата Конгресу США – прийняла законопроєкт про надання майже $61 млрд допомоги Україні.

Про це відомо під час трансляції голосування в Палаті представників у суботу, 20 квітня.

При цьому перед голосуванням були відхилені усі антиукраїнські правки до законопроєкту. В тому числі ті, що подала Спартц — конгресвумен, що народилася в Україні, але системно виступає з російськими наративами.

Вікторія Спарц пропонувала вилучити із законопроєкту чотири положення, зокрема пов’язані з програмою PDA, що дає змогу Білому дому виділяти Україні зброю безпосередньо зі складів американської армії. Це для нас одне з найголовніших в законі про допомогу…

Також було відхилено поправку конгресвумен Кет Каммак, яка пропонувала скасувати все невійськове фінансування, пов’язане з Україною, та поправку від конгресвумен Марджорі Тейлор Грін, яка пропонувала «кожну суму в доларах у цьому законі зменшити до нуля» (іі конгресмени запропонували назвати представницею Путіна у Конгресі).

«Конгресмен Кевін Герн від Оклахоми сам відкликав свою четверту поправку, в якій пропонував заборонити використання коштів Фонду підтримки економіки» для виплати пенсій», – йдеться у повідомленні.

Тепер закон має ухвалити Сенат і підписати президент. З цим проблем не передбачається.

***

Одночасно  був прийнятий Законопроєкт № 8038 про передачу Україні заморожених активів Росії набрав необхідну кількість голосів для ухвалення палатою представників США. За виступили 360 конгресменів, проти — 58.

Шесть последствий войны, на которые не рассчитывал Путин — Волкер • Портал  АНТИКОР

 

Нагадаємо, ще 24 січня Комітет із міжнародних відносин Сенату США схвалив законопроєкт, який допоможе конфіскувати російські активи та передавати їх Україні для того, щоб відновлювати інфраструктуру.

5 жовтня 2023 року держсекретар США Ентоні Блінкен заявляв, що його країна спільно з ЄС розглядає правові повноваження, щоб спрямувати 300 мільярдів доларів російських активів на відбудову та інші потреби України.

17 грудня президент України Володимир Зеленський заявив, що контури рішень, необхідних для передачі Україні заморожених російських активів, уже готують.

Про це йдеться у трансляції дискусій під час розгляду законопроєкту та голосування за нього.

Україна в рамках цієї процедури може отримати майже вісім мільярдів доларів. Тепер законопроєкт має схвалити Сенат США.

 

За матеріалами  Peal-vin.com  та NV.ua/ukr