Нічний візит до "кондитерської"

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розкритикував директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника за його таємний нічний візит до будинку президента Петра Порошенка, що раніше був знятий журналістами програми Схеми, назвавши його "нічною поїздкою в кондитерський заклад".

"Під час виступу директора НАБУ [Холодницький не уточнив, про який саме виступ йдеться, - Ред.] я почув дуже гарні слова про те, що, виявляється, я змушував прокурорів швидше направити справу до суду. А хто їх повинен змушувати? Вдумайтесь в логіку запитання: “Швидше направити справу до суду”. Якщо є підозра, то ми ж особу в чомусь звинувачуємо, і не може після підозри справа роками ще розслідуватися. [...] І потім, коли послухав виступ про те, що демотивує детективів, - вибачте, найбільша демотивація - це нічні поїздки в кондитерські заклади", - сказав Холодницький.

Керівник САП додав, що якщо НАБУ не подобається його бажання прискорити процес розслідувань кримінальних справ, то їм не слід оголошувати про підозри, перш ніж буде зібрана достатня кількість доказів у певній справі.

Нагадаємо, що 12 липня журналісти програми Схеми опублікували сюжет, в якому задокументовано відвідування главою НАБУ Артемом Ситником будинку Петра Порошенка в Козині.

"Зустріч відбулася пізно ввечері 26 квітня. У цей же час біля воріт резиденції були зафіксовані машини, якими користується депутат Олександр Грановський", - повідомили розслідувачі.

На думку керівника САП Назара Холодницького, Ситник обговорював з Порошенком особливості функціонування майбутнього Антикорупційного суду.

Джерело: Новое время