Уламки легендарного міста-держави були помічені на півдні Іспанії англійськими вченими.  Атлантида визнана багатьма фахівцями як неіснуюча, про неї згадує в своїх роботах лише знаменитий філософ Платон.

 Космічні супутники зняли залишки будівель в гавані Андалусії. Спочатку передбачалося, що ці будинки належали стародавнім грекам чи римлянам.  

Але потім вчені з організації Merlin Burrows зрозуміли, що господарями стародавнього міста є люди, які жили приблизно 10 тисяч років тому. Тобто ще до еллінів і представників міста, «куди ведуть усі дороги».

  

 У знайденій області збереглися залишки 15 стародавніх населених пунктів. Експерти стверджують, що нібито цивілізація перебувала на Іберійському півострові. Площа заселення становила 160 кілометрів в районі Середземного моря. Платон називав його Атлантичним.
 
Як свідчить легенда, знамените місто-держава було знищене стихійним лихом. Історики припускають, що причиною могло стати виверження вулкана або цунамі. А будови, зафіксовані космічними супутниками, зруйновані саме катастрофою.

Співробітники Merlin Burrows вірять, що виявили руїни Атлантиди під водою.

 ZNAJ.UA