Новий рік зустріли в Київі на Софійській площі понад 100 тисяч людей

С кожним роком стає яскравіше Новий рік на столичній Софійській площ, де святковий рубіж між 2019 і 2020 роками зустрілиі понад 100 тисяч людей - киян і гостей столиці.

***

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Всього в цьому році програма новорічних і різдвяних свят в Києві містила 15 тематичних подій, в рамках яких пройшло не менше 100 різних заходів.

На Контрактовій площі в новорічну ніч побували понад 40 тисяч киян та гостей столиці. Тут можна відвідати стріт-арт ковзанку, резиденцію Святого Миколая, покататись на великому колесі огляду та гірках. Також на локації постійно працює ярмарок із фудкортами.

«Софійська площа в цю ніч стала, без перебільшення, серцем всієї України. Усім бажаючим знайшлося місце, щоби у юрбі киян і гостей столиці, під удари дзвонів, виступи улюблених зірок та запашні традиційні смаколики провести рік старий і вітати новий», – йдеться на сторінці Folk Ukraine у фейсбуці.

 

Украинцы встречали Новый год на Софийской площади / УНИАН

 

В КМДА повідомили, що протягом святкового періоду у районах міста заплановано понад 250 тематичних заходів.  В тому числі відбувся концерт за участю популярних українських віконавців.

Святкування продовжується и сегодні.

Джерело   Uatv.ua