Орган на три букви потребує лікування від безсілля. Аналена Бербок призвала до реформи ООН

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок виступає за фундаментальні реформи в ООН, бо  "Рада Безпеки ООН, яка, як і раніше, представляє світ 20-го століття, більше не доречна"

***

Немецкие "зеленые" утвердили Бербок кандидатом в канцлеры – DW – 12.06.2021

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок виступає за фундаментальні реформи в ООН.

 

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо, про це повідомляє німецький журнал Spiegel.

Як зазначається, Бербок прибула у Нью-Йорк напередодні спільних дебатів у Генеральній Асамблеї ООН, які відбудуться 19 вересня, і заявила, що Німеччина прагне "зробити систему ООН більш справедливою, більш інклюзивною та дієздатною". Вона нагадала про необхідність реформи Ради Безпеки ООН, за яку Німеччина виступає вже багато років разом з Бразилією, Індією та Японією в так званій "Великій четвірці".

Погиб при обороне Кёнигсберга» — Бербок всплакнула о дедушке-фашисте —  EADaily — Германия. Бербок. Новости. Новости сегодня. Анналена Бербок. Анна  Бербок. Бербок новости. Новости Германии. Германия новости. Бербок новости.

Импотенция ООН: США обвиняет ООН в бездействии в расследовании  использования иранских БПЛА Россией

"Рада Безпеки ООН, яка, як і раніше, представляє світ 20-го століття, більше не доречна. Лише якщо ООН "оновить" свою операційну систему, щоб адаптуватися до світу 21 століття, вона стане в довгостроковій перспективі місцем, де світова спільнота зможе разом розв'язувати свої проблеми", - наголосила Бербок

Вона повідомила, що Німеччина та Намібія очолили переговори про Саміт ООН щодо наступного року, а спільні дебати ООН будуть присвячені головним проблемам: "про мир, про подальший розвиток міжнародного права, про хороший клімат, політику охорони здоров'я та розвитку, а також про права дівчаток та жінок у таких країнах, як Афганістан".

Бербок виступила за те, щоб ООН мала "більше амбіцій щодо стримування кліматичної кризи, найбільшої загрози нашого часу".

Вона вважає, що ООН, міжнародні фінансові інститути та комітети охорони здоров'я повинні позиціонуватися таким чином, щоб "нашим партнерам в Африці, Латинській Америці та Азії було надано голос, на який вони заслуговують".