Отделить мух от котлет... Нет, будем есть личинок! - россия оскандалилась новым почином

Нова російська ініціатива та ексклюзивна перспектива - Федеральний центр тваринництва вирішив уподобить людей тваринам і "зміцнити кормову базу країни"  завдяки введенню продуктов харчування з личинок.

***

У Федеральному центрі тваринництва заявили, що це "зміцнить кормову базу країни", завдяки продуктам харчування з личинок, а новий вид бізнесу по випуску котлет, ковбас і сосисок з мух віддали наближеним до уряду мільярдерам. Багатії ще більше збагатяться, а рабів нагнуть і вони усе проковтнуть.

Отделение котлет от мух (Вячеслав Абрамов) / Проза.ру

***

У Росії почали виробляти продукти харчування з личинок мух чорної львинки. Відповідна ініціатива віце-прем'єра РФ Дениса Мантурова вже здобула не лише законодавче оформлення, а й бенефіціарів-мільярдерів, повідомляє The Moscow Times.
 
Зазначається, що Мантуров раніше запропонував "попрацювати з ментальністю", щоб привчити росіян їсти личинок мух.
 
У Федеральному дослідному центрі тваринництва заявили, що ухвалення урядом цієї постанови довгоочікуване і затребуване, вона дозволить офіційно налагодити виробництво та переробку сільськогосподарськими товаровиробниками продуктів із личинок мух чорної львинки.
 
"Це відкриває можливості виробництва різноманітних продуктів із комах у великих масштабах, що зміцнить кормову базу країни", - заявив завідувач відділення Центру Роман Некрасов.
 
Котлета с мухой от Эталона - YouTube
 
Відзначається, що великі постачальники переробки комах уже пропонують ринку зроблені з личинок мух компоненти для котлет, ковбас, сосисок та набір для білкових батончиків.
 
Бенефіціарами такого нововведення російського уряду стали російські мільярдери, які є власниками низки компаній, що випускають продукти з мух.
 
До речі, личинки чорної львинки і раніше використовувалися в харчових цілях, але тільки для тварин та птахів.
 
Мухи + котлеты: еда из насекомых спасет мир, а наши желудки – Всевышний |
 
Мухи отдельно, котлеты отдельно
 
 
Джерело   " Кorrespondent.net "