У Китаї дитина народилася через чотири роки після смерті батьків

Ще до загибелі у 2013 році пара заморозила кілька ембріонів, розраховуючи народити дитину за допомогою штучного запліднення.

Після аварії батьки загиблих чимало часу витратили на судові процеси, аби їм дозволили використати ембріони.Хлопчик народився у грудні в сурогатної матері з Лаосу.

Раніше в Китаї не було прецедентів успадкування заморожених ембріонів.

Врешті-решт, батьки загиблих отримали право на ембріони,

З огляду на правову невизначеність статусу невикористаних ембріонів в Китаї важко було знайти інший медичний заклад, де б погодилися прийняти на зберігання ембріони. Оскільки сурогатне материнство є нелегальним в Китаї, єдиним варіантом було вивезення ембріонів за межі країни.

Майбутнім дідусям та бабусям довелося працювати з агентством сурогатного материнства. Вони обрали сурогатну матір з Лаосу, де практика сурогатного материнства є законною.

Оскільки жодна авіакомпанія не захотіла перевозити пляшку з рідким азотом розміром з термос, дорогоцінний вантаж відвезли до Лаосу машиною.

Там ембріон помістили у матку сурогатної матері, і в грудні 2017 року народився хлопчик. Його назвали Тяньтянь.

Громадянство дитини виявилося наступною проблемою. Всім бабусям та дідусям довелося здавати кров та провести аналізи ДНК, аби довести, що дитина дійсно є їхнім онуком, а обидвоє загиблих батьків дійсно були китайськими громадянами.

Джерело; NEWS Украина