У небі над окупованим Донецьком пролетів гігантський прапор України

На честь Дня Конституції військові, волонтери і переселенці пустили з села Пісків у сторону Донецька величезний прапор. Синьо-жовтий стяг на кульках успішно дістався місця призначення і замайорів над окупованим містом.

*** 

Прапор завдовжки 15 метрів запустили неподалік лінії розмежування, повідомляють у пресцентрі Операції об'єднаних сил на фейсбук-сторінці. 

Подібні заходи вже неодноразово проводили на Донеччині та Луганщині і найчастіше вони були присвячені Дню Конституції та Прапора України. Таким чином військові і волонтери намагаються підбадьорити українців "по ту лінію фронту".

Підкреслюють: про них ніхто не забув, Україна невдовзі поверне свої землі, а стяг замайорить у кожному окупованому місті.

Хоча пройшло вже дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, давайте спільно боротися за Україну. У нас все вийде і цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті – і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і Сніжному, і в Шахтарську, – зазначив волонтер на псевдоним "Оскар".

Волонтери хвилювалися, аби прапор не зачепився у деревах, однак і погода, і природа посприяли тому, аби прапор дістався місця призначення. 

Стяг побачили українці з Донецька та почали постити відповідні відео у соцмережах.

 

 

 

Прапор над Донецьком

 Джерело  24tv.ua