В міжнародній організації "Bellingcat" назвали Путіна “главою держави вбивць”

Про це заявив головний розслідувач міжнародної організації "Bellingcat", журналіст Христо Грозєв. Раніше таку ж оцінку дав Путіну президент США, Джо Байден, який також назвав його вбивцею.

***

Після 2014 року, коли Путін напав на Україну, він повинен був "перейти в категорію божевільного диктатора Лукашенка". 

Президент Росії Володимир Путін — закомплексована людина. Фінал його останньої каденції на цій посаді гарантовано буде несподіванкою для всіх.

 

 

Про це заявив головний розслідувач міжнародної організації Bellingcat, журналіст Христо Грозєв в інтерв’ю Дмитру Гордону, передає ТСН.

Грозєв розповідає, що вперше перетнувся з Путіним ще в 1995 році, коли жив і працював у Санкт-Петербурзі. Потім зустрілись знову на якомусь корпоративному святі, де Путін сидів у вуглі й абсолютно ні з ким не спілкувався.

“Він був запрошений від мерії і [сидів] у кутку, абсолютно ні з ким не спілкувався. Мабуть, людина з комплексами таки”, — сказав Грозєв.

Журналіст назвав президента РФ “главою держави вбивць” і “главою держави, який постійно бреше”.

“Не потрібно більше продовжувати… Зрозуміла моя думка про нього”, — сказав Грозєв.

На думку журналіста, після 2014 року, коли Путін напав на Україну, він повинен був “перейти в категорію божевільного диктатора Лукашенка”.

“Але я цього не бачу. Ближче до цього поведінка Байдена, який назвав його вбивцею і потім в очі сказав йому щось схоже, а ось серед європейських лідерів не бачимо цього. Для мене це незрозуміло”, — підкреслив Грозєв.

Він також наголосив, що спрогнозувати, як саме Путін закінчить свою останню каденцію на посаді президента неможливо.

“Ми не знаємо, як цей режим піде. Але я впевнений, що для нас буде несподіванкою, як він піде”, — резюмував Грозєв.

 

Джерело  Dilo.net.ua