В Японії різко почастішали напади дельфінів на людей, бо так морські істоти захищаються від їх агресії

На жаль,у деяких країнах, у т.ч..в Японії, дуже довго проводився промисловий відлов дельфінів, який поясняли віковими традиціями, хоча вже є суспільства, наприклад Індія, яке надало дельфінам статус "особистостей, які не належать до людського роду". Зростання числа нападів дельфінів на людей може свідчити про історичні відносини, коли японці часто полювали на морських істот і навіть вели промисловий вилов.

Почему не нужно близко подплывать к диким дельфинам, куда плыть, если  встретишь дельфина

***

Кількість нападів дельфінів на людей у морі поблизу узбережжя в центральній японській префектурі Фукуй цього року різко зросла.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Kyodo News.

За даними берегової охорони Японії, кількість інцидентів із дельфінами цього року зросла до 18.

У 2022 році від нападків ссавців постраждала щонайменше одна людина, а у 2023 році – п’ять.

Зазначається, що у той час як дельфіни в акваріумах часто формують зв’язки з людьми, часте спілкування з людьми може змусити їх намагатися відстоювати своє домінування за допомогою таких поведінок, як кусання та міцний фізичний контакт.

Директор акваріуму Ечізен Мацусіма в Сакаї (префектура Фукуй) Ріоічі Мацубара попередив, що оскільки деякі дельфіни можуть бути більшими за ведмедів, то і «контакт із ними може бути дуже небезпечним».

Про людей і дельфінів - ZN.ua

Читайте також: В Австралії врятували понад 200 китів-гринд, які викинулися на берег

Відлов дельфінів заборонений в Японії, представники префектури Фукуй заявили, що і не планують робити цього.

Проте на деяких пляжах почали встановлювати пристрої, які випромінюють ультразвукові хвилі для відлякування ссавців, а плавців просять негайно вийти з води, якщо вони зустрінуть дельфіна.

Як повідомляв Укрінформ, торік в Японії 212 осіб зазнали нападу ведмедів, що стало новим рекордом із початку реєстрації таких даних у 2006 році.

Джерело  " Ukrinform.ua "