Вагнеровці "поїхали" - готові брати у мобіки "Наполеонів" та інших пацієнтів із "палати № 6"
Глухий кут, в який потрапила російська армія, привів до божевільного в прямому сенсі кроку - мобілізації пацієнтів з "палаты № 6", незалежно від військових звань, та прізвищ, хай навіть це буде "Наполеон".
***
У Донецьку в армію рф гребуть 65-річних, «Вагнер» приглядається до пацієнтів психлікарень.
Росіяни щодня зазнають настільки великих втрат в особовому складі, що не припиняє вживати заходів щодо їх поповнення.
Нещодавно у тимчасово окупованому Донецьку військові комісаріати отримали вказівку щодо уточнення персональних облікових даних офіцерів запасу віком до 65 років включно, а також солдатів, сержантів та прапорщиків запасу віком до 50 років.
Про це у вечірноьму зведенні повідомив Генштаб ЗСУ 6 березня.
Крім того, українські військові повідомили, що у готелі «Донбас» міста Кадіївка тимчасово окупованої Луганської області працює військово-лікарська комісія. Робота цієї ВЛК направлена на визнання придатними поранених військовослужбовців 2 армійського корпусу російських окупаційних військ, щоб надалі повернути їх у стрій. Таким чином російське військове керівництво намагається оперативно відновлювати свої підрозділи.
Зеки закінчилися, тепер у ПВК «Вагнера» набирають психічнохворих, стверджує видання The Moscow Times.
Оголошення про те, що тепер для вступу на службу до «вагнеру» не потрібні довідки від психіатра та нарколога, а також флюрограма, розмістили в одній із груп цієї ПВК у соцмережах.
Інформацію про готовність брати на службу людей, які проходили лікування у психоневрологічному диспансері, як пише видання, підтвердили рекрутери угруповання.
Кореспондент The Moscow Times як доброволець звернувся на гарячу лінію «Вагнера» та повідомив, що лікувався у психоневрологічному диспансері від нервового зриву. У відповідь надіслали формальну інструкцію із вимогами до новобранців та запропонували самостійно себе за нею оцінити.
З інструкцією ознайомся, якщо все нормально, чекаємо на тебе, — повідомив рекрутер ПВК.
З інструкції випливає, що в ПВК не беруть людей «хворіють на тяжкі захворювання, що перешкоджають виконанню завдань, що страждають від наркоманії, а також перехворіли на гепатит В, С». Однак жодних довідок не вимагають, після прибуття на місце, як випливає з тієї ж інструкції, серйозного медичного обстеження не проводиться: беруть лише експрес-аналіз крові та аналіз сечі на наркотики.
Рекрутери пояснюють різке зниження вимог до вступників на службу так: «Щоб прибрати зайву бюрократію».
Джерело "Ракурс"