Вогняне місто - знову велика пожежа в Одесі (відео і фото)

Масштабна пожежа спалахнула в Одесі - на цей раз у коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. На даний момент кількість постраждалих перевищила 20 осіб, серед них - 6 вогнеборців. 

 
 
 
 

 Для перегляду відео натисніть на зображення

 
 

Масштабну пожежу, яка спалахнула сьогодні вранці в Одесі у коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, по вулиці Троїцька 25, вдалося локалізувати.

Про це запевняють у ДСНС. Відомо, що у вогні постраждало 6 вонеборців, а пожежею охоплено площа в 4 тисячі кв.м.

Тим часом ліквідація пожежі триває. На місці події працюють психологи ДСНС, які надають допомогу постраждалим студентам та батькам.

Наразі причин пожежі не встановлено.

Водночас як повідомляє «Думская», за неофіційною інформацією, причиною пожежі могла стати стара проводка, яку не змінювали з 1966 року. Займання сталося в офісному приміщенні.

За повідомленням начальника відділу з організації медичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров'я Одеси Алли Колєєвої, вже госпіталізовано 21 людину, у тому числі 9 неповнолітніх. Один студент і викладач коледжу знаходяться у важкому стані. У постраждалих діагностували отруєння продуктами горіння і опіки.

Тим часом в поліції області повідомляють, що госпіталізовано вже 22 особи. Правоохоронці забезпечують відвід транспорту та людей.

За даними керівництва коледжу, наразі додатково уточнюється місцеперебування 2 студентів та 3 працівників бухгалтерії. У Міністерство освіти додали, що на місце події виїхав гендиректор директорату вищої освіти й освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Також у МОН повідомляють про 17 постраждалих, з них 8 учнів.

Всі міські медичні заклади перебувають у стані підвищеної готовності й будуть приймати постраждалих - як тих, яких доставляють на швидкої, так і тих, хто буде звертатися самостійно.

За даними місцевих ЗМІ, будинок ще тліє. Зараз йде проливання конструкцій. На відео та фото з дрона видно, що вогнеборці працюють на даху. Там через пожежу звалився напівкупол.

Як повідомляла «Магнолія-ТВ» масштабна пожежа спалахнула у 6-ти поверховій будівлі, яка до того ж пам’яткою архітектури, сьогодні вранці.

Відомо, що є перші жертви, в лікарні померла 43-річна викладачка коледжу Анна Бардюк.

Більше подробиць дивіться у вечірньому випуску новин  телеканалу «ЧП.INFO» 0 19.00.

 

Джерело  Magnolia