Все відносно, але відносини між пандами краще, ніж бандами - натяк на дружбу Китаю і США

Якщо світ подібний до зоопарку, то, можливо, найкращий варіант життя показують відносини між пандами. які вміють ладнати, незважаючи на дуже активний і рухливий характер. 

***

Лідер Китаю Сі Цзіньпін під час свого візиту до США дав зрозуміти, що Китай відправить нових панд до Сполучених Штатів.

Про це пише видпання AP.

Сі назвав панд “посланцями дружби між китайським і американським народами”.

Він не уточнив, коли і куди можуть відправити панд. Ймовірно, вони прибудуть у зоопарк Сан-Дієго, адже, за словами китайського лідера, жителі Каліфорнії “з нетерпінням чекають на повернення панд”. Сі Цзіньпін зазначив, що йому розповіли про те, як “багато американців, особливо дітей, дуже не хотіли прощатися з пандами і прийшли до зоопарку, щоб провести їх”.

“Ми готові продовжувати нашу співпрацю зі Сполученими Штатами щодо збереження панд і зробимо все можливе, щоб задовольнити побажання каліфорнійців і поглибити дружні зв’язки між нашими народами”, – сказав Сі Цзіньпін.

Панда - это медведь или енот? Описание панды. Где можно встретить панд в  настоящее время

 

Китай, який має монополію на панд, надав цих тварин США у 1972 році в рамках “пандової дипломатії” – інструменту для налагодження відносин з іноземними державами. Тварини приїхали у США після візиту президента Річарда Ніксона в КНР.

  • Раніше Китай “відкликав” своїх панд зі США після більш ніж 50-річного перебування цих тварин у Смітсонівському національному зоопарку у Вашингтоні. Причиною від’їзду тварин називали погіршення дипломатичних відносин між КНР та США.

Фото Две панды

Чатайте також