"Я есть путь..." А куда он ведет? В Киев, ведь это святая земля! В Украине замечен "Иисус"

12 листопада на дорозі під Києвом помітили чоловіка, який ніс великий хрест. Він був одягнутий в образі Ісуса. Як з'ясувалося, це американець, а свою подорож він почав більше двох з половиною місяців тому...

***

Громадянин Сполучених Штатів Америки Джиммі мандрує пішки з Польщі до Києва і несе на плечах 25-кілограмовий хрест. Свою подорож чоловік розпочав третього вересня, а 30 жовтня чоловік дійшов до Житомира, де журналісти взяли в нього інтерв'ю.

Джиммі розповів Суспільному, що ідея для такої подорожі в нього з'явилася під час складного періоду в житті.

"Якось вночі я читав Євангеліє від Луки. І пам'ятаю, що прочитав його на 50 відсотків. Я ліг, молився, щоб отримати відповідь, як я можу зробити цей світ трохи кращим. Цієї ж ночі до мене прийшло видіння. Я не спав, просто лежав і мав картинку в голові. Це був листопад 2022 року, майже рік тому. Я побачив перше маленьке видіння, як роблю це. У мене була ідея, що я пройду від Польщі до України. І я буду зустрічати людей, ділитися з ними любов'ю і надією", — каже Джиммі.

Йде пішки з Польщі до Києва: американець-мандрівник із хрестом дійшов до Житомира
Джиммі. Житомирщина, 30 жовтня 2023 року. Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

 

Джиммі розповів, що постійно сумнівався в тому, чи хороша це ідея. Однак, зустрівши українця в Польщі, де викладав англійську в дитячому садочку, вирішив нарешті втілити задумане. Джиммі поділився своєю ідеєю з чоловіком з України, який потім придбав йому матеріали для того, щоб зробити хрест.

"Він пішов, але через годину повернувся. Він повів мене до магазину будівельних матеріалів і заплатив за матеріали, щоб побудувати хрест. Насправді я побудував його у дуже маленькій кімнаті. Це було дуже складно. Він повинен був бути довшим. Він коротший, тому що я був змушений стояти у своїй кімнаті. А стеля в моїй кімнаті надто низька, тому я обрізав хрест, щоб міг стоячи розмалювати його", — розповідає Джиммі.

Йде пішки з Польщі до Києва: американець-мандрівник із хрестом дійшов до Житомира
 

 Йде пішки з Польщі до Києва: американець-мандрівник із хрестом дійшов до Житомира

 

Під час своєї подорожі Джиммі зустрів українців, постраждалих від війни з Росією. Одного разу з ним спілкувався український військовий.

"Він розповідав мені речі, які бачив на війні. Я обіймав його, говорив із ним і сподівався, що я зробив хоч щось для нього. І він був щасливий, що я був поруч", — каже Джиммі.

Йде пішки з Польщі до Києва: американець-мандрівник із хрестом дійшов до Житомира
 Фото: Надія Назарук для Суспільне Житомир

 

Після тривалої подорожі Джиммі каже, що пошкодив спину і стопи. Тому він планує зупинитися в Житомирі на декілька днів, щоби перепочити. Опісля Джиммі планує продовжити дорогу до Києва.

Джерело  " Suspilne.media "