Зеленський сам не розумів, на що він іде - Семен Глузман

Відомий медик і правозахисник Семен Глузман: "Дай бог, щоб поруч опинилися хороші радники, тому що врешті-решт президент не грає один, грає команда. Моя країна заслуговує більш впевненого і спокійного майбутнього".

***

"Уперше українське суспільство починає бачити себе в дзеркало. Раніше воно бачило себе в дзеркальному портреті президента або прем'єр-міністра.

Сьогодні люди починають бачити, що ці портрети не надто потрібні, і там є сліди нещирості, брехні, каже психотерапевт Семен Глузман.

"Я відчуваю тривогу стосовно мого майбутнього в зв'язку із Володимиром Зеленським. Він, мабуть, не розуміє, що йому робити, і як робити. Дай бог, щоб поруч опинилися хороші радники, тому що врешті-решт президент не грає один, грає команда. Моя країна заслуговує більш впевненого і спокійного майбутнього. Станеться або ні - не знаю", - сказав Глузман, передає liga.net.

Україна відмовилася від повторення минулого. Але це ще не повна перемога. Тому що люди проголосували за абстрактне майбутнє. Зеленський сам не розумів, на що він йде. Але доведеться, тепер уже доведеться, каже експерт.

"Українці повинні пережити тривогу, яку відчуваю я в ці дні, пережити неминучі помилки команди майбутнього президента. Мене не хвилює Коломойський. Я не думаю, що він зможе диктувати програму життя нашої країни. Він буде вирішувати свої проблеми. Ми повинні навчитися контролювати владу. З Петром це було дуже важко. Зараз дуже багато буде залежати від нас", - вважає експерт.

Він додав, що або політики нас обслуговують, або повинні піти. На парламентських виборах буде вирішуватися доля України. Потрібно починати формувати свій жорсткий погляд і жорсткі вимоги, тому що майбутні депутати - це частина нас.

 

 

 

Дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського призначать із 14 травня, тобто з початком пленарного тижня Верховної Ради.

 

Джерело   Gazeta.ua