Золоті гори та підтримка Путіна: що пообіцяв "сірий кардинал Кремля" ватажку "ДНР"

Відомо, що "сірий кардинал" Кремля зустрівся з Пушиліним задля того щоб обговорити питання підготовки "виборів" на окупованих територія. Крім того під час зустрічі піднімались питання соціальних виплат для "бюджетників" та проросійських бойовиків.

Відзначається, що відразу ж після зустрічі Пушилін пообіцяв різке збільшення фінансування псевдореспубліки з боку Росії. Крім того ватажок бойовиків "ДНР" пообіцяв уповільнити темпи зростання цін.

"Отримано гарантії підтримки з боку Росії у всьому, що стосується безпеки та підвищення рівня життя громадян. Найближчим часом буде ухвалено низку рішень гуманітарного характеру, які дозволять відчутно збільшити заробітну плату для багатьох груп населення. Стримування росту цін за деякими товарами першої необхідності також визнано пріоритетом", – прокоментував, зі свого боку, перемовини з Сурковим Пушилін.

Разом з тим прес-секретар президента РФ Пєсков так і не підтвердив слова Пушиліна про зустріч. Він порадив журналістам звернутись до автора статті на російському ресурсі.

"Ви знаєте, державна агенція ТАСС повідомляє дуже широкий спектр новин, і вам краще звернутися до експерта Олексія Чеснакова, який власне й першим повідомив про це, щоб він роз'яснив, звідки така інформація. Я вам нічого в офіційному плані щодо цього питання сказати не можу", – зазначив він.

Крім того Песков у своєму стилі нагадав про основну думку російської пропаганди про "відкинуту Києвом територію Донбасу". Нагадавши тим самим про непосильно допомогу псевдореспублікам з боку російської влади.

"Ви знаєте, що російська сторона постійно надає гуманітарну допомогу цим регіонам Донбасу та продовжуватиме цю практику, а в основному, хто та де підвищуватиме зарплати, нічого не можу сказати", – констатував прес-секретар Путіна.

Джерело: УН