Коли оживе кріолюдина

Перша заморожена людина оживе уже через 10 років

У світі відомо близько 350 людей, які піддались замороженню.

Заморожені тіла людей за допомогою фізики низьких температур можуть бути повернені до життя вже у наступні десять років. Про це повідомляє Daily Star.

Денніс Ковальські, президент Мічиганського Інституту Кріоніки, організації, що керує процесом людського замороження, стверджує, що вчені зможуть реанімувати один із заморожених трупів вже у наступній декаді.

У грудні Ковальські сам заявив про намір заморозити усю свою сім’ю та заплатив за це 140 000 дол.

49-річна дружина Марія та їхні три сини зберігатимуться після своєї смерті у чані рідкого азоту. В одному з інтерв'ю минулого місяця екс-парамедик сказав, що цей процес може дати його сім'ї "другий шанс на життя".


Денніс Ковальські зазначає: "Якщо 100 років тому кріоніка була чимось незбагненним для людини, то зараз ми це приймаємо як належне".

Кріоніка є мистецтвом замороження мертвого тіла чи окремих частин цього тіла для їхнього подальшого зберігання.

Адвокати розглядають це як диво-процедуру, яку здійснюють для того, щоб обманути смерть. Люди вірять, що заморожені тіла будуть відроджені, як тільки медична наука досягне такого рівня розвитку, що зможе вилікувати те, що їх вбило.

Процес замороження повинен розпочинатись, як тільки пацієнт вмирає, щоб запобігти пошкодженням мозку, застосовуючи засоби, які наразі доступні у Росії, США та Португалії.

Під час процедури тіло охолоджують у крижаній бані, щоб поступово зменшувати температуру.
Потім експерти зливають кров і замінюють її на антифриз, аби зупинити утворенню в організмі шкідливих кристалів льоду.

Відомо, що близько 350 людей у світі зберігають своє тіло після смерті у дуже низьких температурах. У Мічиганському інституті вже записано близько 2000 людей, які бажають бути замороженими після смерті. Наразі фірма заморозила 160 пацієнтів у спеціальних засобах із розчином азоту.

Ковальські зазначив, що час, коли перший пацієнт буде реанімований також залежить від розвитку сучасної медицини.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Британії заморозили 82-річного боксера після того, як він пішов з життя через рак. Тіло колишнього боксера перевезли до США, адже у Великобританії, де він помер, немає такої послуги.

Виток: ТСН