НЛО привітав МКС з Днем космонавтики

Переглядаючи опубліковані в інтернеті записи з камер на борту МКС, американський уфолог побачив на одному з незвичайних матеріалів сфери що світяться, які з’явилися одна за одною. На думку Скотта Уоринга, що захоплюється такого роду конспірологічними теоріями, у кадр потрапили космічні кораблі інопланетян, маскування якого з якоїсь причини була несправною.

Уфолог зазначає, що ближче до завершення чергової трансляції в кадрі можна побачити точку, що переливається різними кольорами і, імовірно, обертається навколо своєї осі. Потім ця точка гасне, а поруч з місцем, де вона була, на деякий час спалахує ще одна. На відео можна зауважити, що через деякий час після появи таємничих об’єктів екран стає зеленим.

Уфолог стверджує, що неподалік від Міжнародної космічної станції пролетів космічний корабель прибульців, який на час зняв свою маскування, щоб відправити в політ ще один або два сферичних космічних апаратів. Один з цих зорельотів також виявляється помітним навіть камері, однак згодом маскується. Версія, що об’єкти являють собою відблиски на камері або яке-небудь інше не надто таємниче явище, не розглядається.

У коментарях до відео деякі інтернет-користувачі поскаржилися на вкрай невисока якість відеозапису — на їхню думку, будь зображення більш чітким, природу таємничого об’єкта було б значно простіше визначити.

Раніше портал “Знай.uа” повідомив, що група дослідників з Вашингтонського університету під керівництвом Томаса Куїнна з’ясувала, чому в тісних подвійних зоряних системах рідко виявляються планети, – пише Укрінформ.

Вчені моделювали поведінку систем, обмежившись лише такими, у яких період обороту зірок навколо загального центру мас не перевищує десяти земних діб. Фахівцям вдалося встановити: причина того, що в подвійних зоряних системах мало планет,

полягає в наявності зони нестійкості.

Источник: znaj.ua